Oportunităţi de angajare și colaborare

Inapoi

Atenţie la ofertele de muncă frauduloase!
UNICEF nu solicita niciun fel de taxe, în nicio etapă a procesului de recrutare (de exemplu pentru depunerea aplicației, interviu, întâlnire, deplasare, prelucrarea dosarului, formare etc).
Descarca

Oportunitati de Internship

Oportunităţi de colaborare

UNICEF vă invita să aplicați pentru Administrative Associate for Communication Section (FTA, G-6)

Avem nevoie de Administrative Associate for Communication Section (FTA, G-6) pentru sprijin în pregătirea si organizarea diferitelor evenimente, în zona de logistică, în monitorizarea de bugete, de achiziții si în procesarea de facturi.

Mai multe detalii aici https://www.unicef.org/about/employ/?job=521236

Deadline: 18 Aprilie 2019

Asistent Administrativ Fundraising

Candidatul ideal

Persoană organizată, meticuloasă, cu atenție la detalii și preferință pentru activități preponderent administrative.

Operare calculator (pachetul Microsoft Office) minim nivel mediu, operare platforme online. Ușurință în a învăța și pune în practică proceduri administrative.

Abilitatea de a învăța lucruri noi și a le aplica în practică, abilitatea de a comunica, de a interacționa și a lucra atât independent, dar și în echipă, ascultare activă.

Cunoștințe de limba engleză, nivel mediu.

Persoană interesată să se implice pe termen lung, alături de cea mai mare organizație din lume care lucrează pentru copii.

Descrierea jobului

Acesta este un job part-time, 4 ore / zi, luni-vineri. Jobul este pe termen lung, disponibil în București.

Principalele activități:

  • pregătești și completezi, olograf sau în platforme online, documentația specifică (de exemplu, acte adiționale, mandate de donații prin debit direct) programului de atragere de fonduri;
  • verifici diverse documente (de exemplu, mandate de donații prin debit direct) și te asiguri că datele sunt corect completate;
  • menții legătura cu donatorii, telefonic sau prin e-mail, referitor la aspecte administrative și logistice;
  • operezi modificări în bazele de date (în principal, fișiere excel), conform procedurilor interne de lucru;
  • editezi diverse documente: cereri, solicitări, informări;
  • susții componenta administrativă și logistică a activităților de atragere de fonduri.

UNICEF wishes to invite you to submit a proposal for: Signing a Long-Term Arrangements (LTA-contract) for the Selection of Travel Agency for UNICEF Romania

UNICEF plans to negotiate a two years contract (subject to renewal up to three years) with one or two vendors for the performance of travel services under LOT A (Ticketing) and LOT B (Ground Services). The service standards to be provided must be of the highest order, and responses to specific criteria concerning service elements will be weighted heavily.

Deadline: 3rd April 2019, 16h00.

UNICEF wishes to invite you to submit a proposal for: Creating a roster of highly-qualified advertising and media companies with significant knowledge and experience in designing and implementing social communication campaigns 2019 – focus on children with disabilities

The first three years of a child’s life are a critical period. They are characterized by rapid development particularly of the brain, and thus provide the essential building blocks for future growth, development and progress. Support at these early stages is essential not only to help children survive, but also to help them thrive. Healthy early childhood development is the right of every child. It starts with comprehensive support to mothers during pregnancy, childbirth and in the first months of a child’s life. As children grow, it is essential to offer them immunizations, adequate nutrition, early stimulation and support for responsive caregiving with opportunities for early learning in order to build a solid foundation for their development.

In order to promote the importance of the healthy development of children in the first three years of life, UNICEF will carry out a series of yearly campaigns addressing the following topics:immunization, discrimination of children with disabilities, responsive caregiving and early learning.

In this context, UNICEF is looking to create a roster of long term agreements with companies to: develop and test creative ideas, develop and test messages, develop and test media products, develop, implement and monitor media plans.

Deadline: 15 April 2019.

UNICEF Romania cauta Mesageri UNICEF. Daca esti interesat poti citi mai multe detalii in documentul atasat.

Dacă vrei un job flexibil, în care să întâlnești oameni faini și să contribui la o lume mai bună, aplică pentru postul de Mesager UNICEF în România.

Obiectivul Mesagerilor este să prezinte munca UNICEF unui număr cât mai mare de persoane și să le convingă să susțină financiar proiectele pe care UNICEF le derulează în beneficiul copiilor vulnerabili.

Află toate detaliile și aplică!