Contacte

Inapoi

UNICEF România BUCUREŞTI

Adresa poştală: Bd. Primăverii Nr. 48A, 011975 Bucureşti, Sector 1, România
Codul ţării: 40
Codul oraşului: 21
Tel. 201.7872 – 76 – Centrală
Fax: 317.52.55
Email: bucharest@unicef.org

Echipa UNICEF

  • Sandie Blanchet – Reprezentant
Tel: +40 21.201.78.53, e-mail: bucharest@unicef.org 
  • Eduard Petrescu - Coordonator Programe

Tel. + 40 21 201.78.67, e-mail: epetrescu@unicef.org

  • Despina Andrei - Manager Comunicare si Strangere de Fonduri

Tel. + 40 21 201.78.58, e-mail: dandrei@unicef.org

  • Voica Pop - Specialist Protectia Copilului

Tel. + 40 21 201.78.54, e-mail: vpop@unicef.org

  • Luminiţa Costache - Specialist Educatie
Tel. + 40 21 201.78.62, e-mail: lcostache@unicef.org
  • Eugenia Apolzan – Specialist Adolescenti si Tineri

Tel: +40 21.201.78.60, e-mail: eapolzan@unicef.org

  • Viorica Stefanescu – Specialist Monitorizare si Evaluare

Tel: +40 21 2017856, E-mail: vstefanescu@unicef.org

  • Dana Caratas – Ofiter Strangere de Fonduri Persoane Fizice

Tel: +40 21 201 78 39, email: dcaratas@unicef.org

  • Camelia Ieremia – Ofiter Operatiuni

Tel: +40 21 201 78 66, email: cieremia@unicef.org

Citeşte în continuare